Úvod »» VOLUPTA+ intímny gél pre ženy


    

VOLUPTA+ intímny gél pre ženy

2x5g

 

Číslo produktu: 65301
naša cena:
10,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Vytvorená pre ženy, bude sa páčiť aj mužom ...

Volupta+  je intimný lubrikačný gél prírodného zloženia. Základom gélu je aminokyselina L-arginín, prvýkrát zastúpená v tak vysokej koncentrácii, ktorá stimuluje produkciu oxidu dusnatého (NO) v organizme. NO vyvoláva uvoľnenie hladkého svalstva, rozširuje cievy, prispieva k zlepšeniu krvného obehu v panvových orgánoch, zlepšuje tonus svalov. Mentol stimuluje nervové zakončenia a prispieva k intenzívnejšej vaginálnej sekrécii. Gél podporuje zdravú mikroflóru intimných partií vďaka obsahu kyseliny mliečnej. Panthenol a alantoin sliznicu hydratujú, zjemňujú a zabraňujú vzniku podráždenia. 

 

O dôležitosti starostlivosti o intímne partie ženy sa postupne viac a viac hovorí. Či už je to s pribúdajúcim vekom, keď dochádza k vysušovaniu a stenčeniu pokožky intímnych partií a elasticita sliznice sa stráca, ale tiež v období, keď je žena single, resp. keď zostáva v nefunkčnom vzťahu. V danej oblasti dochádza k stagnácii, ktorá znižuje tonus intímnych svalov.

Čo môžete od prípravku Volupta+ očakávať?

  • zvyšuje sexuálnu túžbu a prehlbuje sexuálne vnímanie
  • stimuluje prirodzenú tvorbu vaginálneho sekrétu
  • napomáha dosiahnutiu simultánneho orgazmu
  • udržiava správne ph a zdravú mikroflóru vo vagíne
  • posilňuje imunitu, správne fungovanie kardiovaskulárneho systému
  • vyživuje a udržiava aktívne intímne partie ženy
  • posilňuje panvové dno            

Použitie: malé množstvo gélu o veľkosti hrášku aplikujte na klitoris 5–10 min. pred pohlavným stykom, alebo ako prevenciu 1x denne. Pravidelné používanie je doporučované pre násobenie účinku. Prípravok je kompatibilný s výrobkami z latexu. 

Balenie: 2 x 5g

MDliZjRkO